hej där i farten

Lovelylife_apples_krickelin-8313 Jag tänkte att jag skulle bjuda på ett fint inlägg från vårt senaste besök på Strömma Farmlodge. Sådär lite behind the scenes med avslutande bad och finfin after work i en viss tjusig ateljé..

Men satan vad sent det blev med kvällsjobbandet idag.. tror jag får stupa i säng med en gång.. men först.  Spana in vackra Johanna här på grusvägen.

Jag har inte tröttnat på det här stället. Har du? Hoppas inte, för jag har så himla mycket mer foton härifrån…

Lovelylife_apples_krickelin-8320 (kopia)Nu. spikmatta och sängen. Men förresten, låt mig lämna ett tips först. Genom dessa vackra flickor fann jag kanske det vackraste stället på jorden i den här videon. (videon verkar dock inte fungera i telefonen bara i datorn… snark…sorry)